Kullanıcı Girişi

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

 

1979 yılından itibaren  Eğitim alanında hizmet veren ve  bu alanda  önemli bir tecrübeye sahip bir kurumun yayıncılık  ayağı olarak  faaliyet gösteren Okyanus Yayıncılık, ilkokul, ortaokul ve liseler için sınavlara hazırlık ve okula yardımcı ders kitapları hazırlamak amacıyla kurulmuştur. Okyanus Yayıncılık, öğrencilerin ders konularını  daha iyi, daha detaylı ve daha kolay öğrenmesine yardımcı olacak yayınlar çıkarmayı kendine görev edinmiştir.

Okyanus Yayıncılık, Soru Bankaları, Denemeler ve Yaprak Testlerin tamamı video çözümlü olup, yaklaşık 200.000’i aşkın çözüm videoları  ile bu alanda yayıncılık sektöründe öncülük yapmıştır.

 

Misyonumuz

 

Eğitim bir yaşam biçimidir…

Okyanus Yayıncılık, ülkemiz gençliğinin eğitimine katkıda bulunarak onları geleceğe en iyi şekilde hazırlama misyonuyla kurulmuştur. Kendileri de eğitimci olan kurucularımız, eğitim yayıncılığını ticari bir faaliyet olarak değil, bir yaşam tarzı olarak benimsemektedir.

 

Okyanus Yayıncılık, Türk Milli Eğitimi’nin genel amaç ve ilkelerinden taviz vermemesinin yanı sıra, birlikte çalıştığı kurumlarla işbirliğinin ötesinde “kader birliği” yapması, yenilikçiliği temel değer olarak benimsemesi ve yatırım yaptığı her alanda en iyi olmak için mücadele vermesi sayesinde, kurumsal hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Neden Okyanus?

 

Gençleri anlayan, öğrenmeyi kolaylaştıran yayınevi…

 

Gençleri anlamayı yayıncılık faaliyetlerinin merkezine koyan Okyanus Yayıncılık, eğitimi kolaylaştırma hedefiyle uyumlu olarak, ortaokul ve lise öğrencilerinin öğrenme zorluğunu aşmasına yardımcı olan yenilikçi yayınlar hazırlamaktadır.

 

Öğrenmeyi kolaylaştıran Özel Ders Konseptli Kitaplar, 40 Seans kitaplarının yanı sıra, Akıllı Öğretim sitesinde soru bankası kitaplarında yer alan soruların çözümlerinin videolarına da yer vererek, öğrencilerin ve öğretmenlerin hayatını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Siz de Okyanus Yayıncılık’ı tercih edin, öğrenmenin ve öğretmenin çok daha kolay olduğu yeni bir dünyayı keşfedin!